'Hamit Altıntop Tuzlaspor yöneticisi olarak mı sahadaydı?'

Galatasaray'ın Tuzlaspor mağlubiyetinin baş mimarlarından olan Hamit Altıntop, Tuzlaspor'u yeni satın olan futbolcu grubunun içindeydi.

'Hamit Altıntop Tuzlaspor yöneticisi olarak mı sahadaydı?'

Galatasaray'ın tecrübeli futbolcusu Hamit Altıntop'un, Tuzlaspor'un yeni sahiplerinden olduğu ortaya çıktı. Birkaç futbolcu ile birlikte birleşip Tuzlaspor'u satın alan oyuncular arasında olan 34 yaşındaki futbolcunun, sarı-kırmızılı forma ile Tuzla karşısında sergilediği kötü performans da esprilere neden oldu. Sosyal medyada, Hamit'in Galatasaray futbolcusu mu, Tuzlaspor yöneticisi mi olarak sahada olduğu tartışıldı.

Ev sahibi takımın ikinci golünde deneyimli oyuncunun büyük hatası vardı. Bu hatanın ardından teknik direktör Jan Olde Riekerink, Hamit Altıntop'u oyundan alarak yerine Birhan Vatansever'i dahil etti.

Faal futbol hayatını Galatasaray'da sürdüren Hamit Altıntop'la birlikte yeşil sahalara veda eden Ümit Davala, Ömer Erdoğan, Yıldıray Baştürk ve Cihan Haspolatlı'nın Tuzlaspor'un Ankaragücü ile oynadığılig maçından sonra İstanbul kulübünü satın altığı dile getirildi.

Hamit Altıntop Tuzlaspor Galatasaray
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LeBron James '51' oynadı!
LeBron James '51' oynadı!
Tolgay'dan sonra Pepe krizi
Tolgay'dan sonra Pepe krizi