Luigi Datome teröre prim vermedi

Luigi Datome: "Bizim zaten gezmek için çok vaktimiz yok ama teröristlerin amacı da özgürlüğümüzü kısıtlamak. İstanbul'da çok rahatım ve enerji bulduğum sürece de gezmeye devam edeceğim. Terör sadece İstanbul'un değil, dünyanın genel bir problemi"

Luigi Datome teröre prim vermedi

Fenerbahçe'nin İtalyan basketbolcusu Luigi Datome, terörün sadece İstanbul'un değil, dünyanın genel bir problemi olduğunu belirterek, "İstanbul'da çok rahatım ve gezmeye devam edeceğim" dedi.

Fenerbahçe'nin Anadolu Efes'i 81-75 mağlup ettiği maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Datome, yaşanan terör olaylarıyla ilgili bir soru üzerine İstanbul'da çok rahat olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

"Terör sadece İstanbul'un değil, dünyanın genel bir problemi. Bizim zaten gezmek için çok vaktimiz yok ama teröristlerin amacı da bizim özgürlüğümüzü kısıtlamak. Ben buna izin vermek istemiyorum, gezmeye devam etmek istiyorum. İstanbul çok güzel bir şehir, keşfedilecek çok yer var. İstanbul'da çok rahatım ve enerji bulduğum sürece de gezmeye devam edeceğim. Olan olaylar çok kötü, Türkiye adına çok kötü hissediyoruz. Maalesef Türkiye'nin dünyada kötü bir ünü var şu an. Halbuki ne kadar güzel bir ülke, hem kültür, hem tarih açısından. Bunu herkese anlatmaya çalışıyorum. Arkadaşlarım gelmek istiyor ama korktukları için gelemiyorlar. Umarım artık daha farklı şeyler olur, güzel şeyler olur ve bu kötü şeyler biter."

Lugi Datome İstanbul Fenerbahçe terör
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emre Akbaba 2 ay yok!
Emre Akbaba 2 ay yok!
İrem Yaman'dan altın geldi
İrem Yaman'dan altın geldi