Kayserispor Sergen Yalçın ile anlaştı

Teknik direktör arayışında olan Spor Toto Süper Lig ekibi Kayserispor, teknik direktörlüğe Sergen Yalçın'ı getirdi.

Kayserispor Sergen Yalçın ile anlaştı

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'da teknik direktörlüğe Sergen Yalçın getirildi. Yalçın ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlandı.

19 Ocak tarihinde yapılacak olağanüstü kongrede başkanlığa getirilmesi üzerinde mutabık kalınan Erol Bedir, Sergen Yalçın ile sezon sonuna kadar anlaşma imzaladıklarını söyledi. Sergen Yalçın takımın Belek'teki kampına giderek yarından itibaren takımı çalıştıracak.

GENEL KURUL BEKLENİYOR

Süper Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor yönetimi, olağanüstü genel kurul kararı aldı. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:
 
"Yönetim Kurulumuz Başkan ve üyelerin iştiraki ile toplanarak 19.01.2017 Perşembe günü Kadir Has Kongre Merkezi Erciyes Konferans Salonunda saat 11:00'de aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere Olağanüstü Genel Kurul yapılmasına, çoğunluk sağlanamadığı takdirde toplantının bir 1 hafta sonra aynı yer ve saatte yapılmasına oy birliği ile karar verilmiştir. Açılış ve yoklama, Divan Teşekkülü, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması, yeni yönetim, denetim ve disiplin kurullarının oluşturulması, dilek ve temenniler, kapanış."

 

Kayserispor Sergen Yalçın teknik direktör Erol Bedir
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LeBron James '51' oynadı!
LeBron James '51' oynadı!
Tolgay'dan sonra Pepe krizi
Tolgay'dan sonra Pepe krizi