Yasin Öztekin'e son bir şans

Galatasaray'da süresiz kadro dışı bırakılan Yasin Öztekin'e yönetim son bir şans vermeye hazırlanıyor. Takımın en golcü ismi olan başarılı oyuncu hakkındaki son karar önümüzdeki hafta içinde verilecek.

Yasin Öztekin'e son bir şans
Yasin Öztekin'e son bir şans Görkem Çoksezen
Bu içerik 1002 kez okundu.

Galatasaray'da Yasin Öztekin konusunda yönetim geri adım atabilir. Şu anda süresiz kadro dışı olan Yasin'e gelen teklifler değerlendirilirken, oyuncunun sarı-kırmızılı takımdaki geleceği önümüzdeki hafta netleşecek.

Levent Nazifoğlu konu ile ilgili, Yasin Öztekin'e kapı kapanmadı. Onun cezası süreli. İstanbul'a döndükten sonra yönetim kuruluyla durumuna bakacağız. Yasin'in söylediği onu tahrik etmişler. O da kendini tutamamış. Para cezası henüz belli değil. Önümüzdeki hafta netleşecek." ifadelerini kullandı. Nazifoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

"YOLLUYORUZ YOLLUYORUZ BİTMİYOR"

Taraftar Türkiye'de her şeye çok etki etmeye başladı. Bu kadarı doğru değil. Şu ne der, bu ne der diye yöneticilik yapmaya çalışırsak, işin içinden çıkamayız. Herkes, yüzde 50 bir şeye hayır diyor. Herkesin ikna etmek mümkün değil. Bir hata yapacaksak kendi fikrimizle yapalım, bedelini de ödeyelim. Hem başkalarının fikriyle hareket edip, hem de bedel ödemek hoş olmuyor. O yüzden kendi görüşlerimizle hareket ediyoruz.

Geçen seneki Galatasaray her zaman mahkum oynuyordu. Bu takım, geçen sezon Beşiktaş'tan 28, Fenerbahçe'den 23 puan gerideydi. Geçen seneden geri olduğumuzu kabul etmiyorum. Geçen sezon rakip bize baskı yapıyordu. Bizim takımda ilk 11'deoynayan 30 yaşın üstünde 7 futbolcu var. Kontratlar var. Şu anda yapılacak bir şey yok. Yolluyoruz yolluyoruz bitmiyor.

Yasin Öztekin Galatasaray Levent Nazifoğlu transfer Fenerbahçe Beşiktaş
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
James Harden'dan yeni rekor
James Harden'dan yeni rekor
Shinji Kagawa Beşiktaş'ta
Shinji Kagawa Beşiktaş'ta