Siyasiler Cavcav'ı unutmadı

Başbakan Binali Yıldırım ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hayatını kaybeden Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav için taziye mesajları yayınladılar.

Siyasiler Cavcav'ı unutmadı
Siyasiler Cavcav'ı unutmadı Görkem Çoksezen
Bu içerik 701 kez okundu.

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın vefatı sebebiyle taziye mesajı yayımladı. İlhan Cavcav'ın geride bıraktığı eser ve çalışmalarıyla her zaman yad edileceğini belirten MHP lideri Bahçeli'nin taziye mesajı şöyle: 
 
"Türk futbol hayatında büyük ve derin izleri bulunan, ömrü mücadeleyle geçmiş olan Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Sayın İlhan Cavcav'ın vefatından büyük bir üzüntü duydum. Aynı zamanda saygın ve ülkesine gönülden bağlı bir işadamı unvanı taşıyan Merhum Cavcav'ın hizmetleri unutulmayacak, geride bıraktığı eser ve çalışmaları her zaman hayır ve şükranla yâd edilecektir. Ebediyete irtihal eden Sayın İlhan Cavcav'a Allah'tan rahmet diliyor, kederli ailesine, sevenlerine ve Gençlerbirliği Spor Kulübü camiasına sabır ve başsağlığı temennilerimi bildiriyorum."

Başbakan Binali Yıldırım, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın vefatı sebebiyle taziye mesajı yayımladı. İlhan Cavcav'ın vefatını üzüntüyle öğrendiğini belirten Başbakan Yıldırım'ın taziye mesajı şöyle: 

"Türk sporunun ve iş dünyamızın efsanevi ismi İlhan Cavcav'ın vefatını derin bir teessürle öğrenmiş bulunuyorum. Çocukluğundan itibaren örnek bir hayat mücadelesi veren, renkli bir şahsiyet olarak spor ve iş dünyamıza unutulmaz hizmetlerde bulunan güzel insan İlhan Cavcav'a Allahtan rahmet diliyor, bütün spor dünyamıza ve bütün sevenlerine taziyelerimi sunuyorum"

İlhan Cavcav Devlet Bahçeli MHP Binali Yıldırım
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Shinji Kagawa Beşiktaş'ta
Shinji Kagawa Beşiktaş'ta
Osmanlı'da yükseliş devri
Osmanlı'da yükseliş devri