Şenol Güneş'e 'tape' yanıtı

Fenerbahçe İkinci Başkanı İlhan Ekşioğlu, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e sosyal medyadan tapelerle ilgili söylediği söze cevap verdi.

Şenol Güneş'e 'tape' yanıtı
Şenol Güneş'e 'tape' yanıtı Görkem Çoksezen
Bu içerik 1136 kez okundu.

 Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu'nun, sosyal medyada Şenol Güneş'in Kjaer ile yaşadığı problemi paylaşıp, 'hesap soracağız' açıklaması yapmasının hatırlatılması üzerine Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "O şahısla (İlhan Ekşioğlu) ilgili olarak, onun tapelerde neleri var onları konuşmak lazım. Hesap vermeyenler, hesap soramazlar" ifadesini kullanmıştı.
 
Ekşioğlu da bir paylaşım daha yaparak, "20 Şubatta Silivri'de Fenerbahçe'ye kurulan kumpasın duruşması var. Tape konuşmak, tartışmak, savunmak isteyen buyursun gelsin" dedi.

ŞENOL GÜNEŞ: HESAP VERMEYEN HESAP SORAMAZ

Karşılaşma sırasında Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu'nun, sosyal medyada Şenol Güneş'in Kjaer ile yaşadığı problemi paylaşıp, 'hesap soracağız' açıklaması yapmasının hatırlatılması üzerine konuşan Güneş, "O şahısla (İlhan Ekşioğlu) ilgili olarak, onun tapelerde neleri var onları konuşmak lazım. Hesap vermeyenler, hesap soramazlar" ifadesini kullandı.

Şenol Güneş tapeler İlhan Ekşioğlu Fenerbahçe tape kumpas şike
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
James Harden'dan yeni rekor
James Harden'dan yeni rekor
Shinji Kagawa Beşiktaş'ta
Shinji Kagawa Beşiktaş'ta