Şenol Güneş'e 'tape' yanıtı

Fenerbahçe İkinci Başkanı İlhan Ekşioğlu, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e sosyal medyadan tapelerle ilgili söylediği söze cevap verdi.

Şenol Güneş'e 'tape' yanıtı

 Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu'nun, sosyal medyada Şenol Güneş'in Kjaer ile yaşadığı problemi paylaşıp, 'hesap soracağız' açıklaması yapmasının hatırlatılması üzerine Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "O şahısla (İlhan Ekşioğlu) ilgili olarak, onun tapelerde neleri var onları konuşmak lazım. Hesap vermeyenler, hesap soramazlar" ifadesini kullanmıştı.
 
Ekşioğlu da bir paylaşım daha yaparak, "20 Şubatta Silivri'de Fenerbahçe'ye kurulan kumpasın duruşması var. Tape konuşmak, tartışmak, savunmak isteyen buyursun gelsin" dedi.

ŞENOL GÜNEŞ: HESAP VERMEYEN HESAP SORAMAZ

Karşılaşma sırasında Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu'nun, sosyal medyada Şenol Güneş'in Kjaer ile yaşadığı problemi paylaşıp, 'hesap soracağız' açıklaması yapmasının hatırlatılması üzerine konuşan Güneş, "O şahısla (İlhan Ekşioğlu) ilgili olarak, onun tapelerde neleri var onları konuşmak lazım. Hesap vermeyenler, hesap soramazlar" ifadesini kullandı.

Şenol Güneş tapeler İlhan Ekşioğlu Fenerbahçe tape kumpas şike
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LeBron James '51' oynadı!
LeBron James '51' oynadı!
Tolgay'dan sonra Pepe krizi
Tolgay'dan sonra Pepe krizi