Ünal Aysal Galatasaray'a dönüyor mu? Açıkladı!

Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, başkanlığa dönüp dönmeyeceği ile ilgili açıklama yaptı. Genel kurulun talebine göre hareket edeceğini dile getiren Aysal, mevcut yönetim hakkında da görüş bildirdi.

Ünal Aysal Galatasaray'a dönüyor mu? Açıkladı!
Ünal Aysal Galatasaray'a dönüyor mu? Açıkladı! Görkem Çoksezen
Bu içerik 1017 kez okundu.

Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, başkanlığa dönüp dönmeyeceği ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

TARAFTAR VE GENEL KURULUN NASIL BAKTIĞI ÖNEMLİ 

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın yaklaşan mali genel kurul ve başkan adaylığıyla ilgili sorularını yanıtlayan Aysal, "Galatasaraylıların yeniden başkan olmamı isteyip istemedikleri sorusunu aslında taraftarımıza ve genel kurul üyelerimize sormamız daha doğru olur" diyerek bu konuda camianın düşüncesinin belirleyici olacağı mesajını verdi.  

YÖNETİM İBRA EDİLİR Mİ? 

Aysal, son derece kritik olan 25 Mart'taki mali genel kurulda yönetimin ibra edilip edilmeyeceği konusu için ise "Genel Kurul bazı önemli konularda yanlış bilgilendirildiğine inanır ise yönetim böyle bir sorun ile karşılaşabilir" dedi.  

NEDEN BAŞARIDA SÜREKLİLİK YOK? 

Galatasaray'ın bir sezonu şampiyon tamamladıktan sonra ertesi sezon büyük bir düşüş yaşamasıyla ilgili istikrarsız durumun nedeni konusunda da fikrini açıklayan eski başkan, "Başarı karşılıklı saygı, güven, süreklilik ve disiplin isteyen bir kavramdır. Bir tanesi eksik olursa tılsım tutmaz" şeklinde konuştu. 

Ünal Aysal Galatasaray genel kurul
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Shinji Kagawa Beşiktaş'ta
Shinji Kagawa Beşiktaş'ta
Osmanlı'da yükseliş devri
Osmanlı'da yükseliş devri