Ali Ay'dan istifa ve Batalla açıklaması

Bursaspor Başkanı Ali Ay yönetim kurulundan bir kişinin daha istifa edeceğini söyledi. Ay Batalla'nın da moralinin iyi durumda olduğunu dile getirdi.

Ali Ay'dan istifa ve Batalla açıklaması
Ali Ay'dan istifa ve Batalla açıklaması Görkem Çoksezen
Bu içerik 906 kez okundu.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay gündem ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. 

Bursaspor Yönetim Kurulu’nda yaşanan istifalar ile ilgili olarak görüşlerini açıklayan Başkan Ali Ay, “Bu konu hakkında şu anda konuşmak istemiyorum. Önümüzdeki hafta yönetici istifaları ile ilgili olarak açıklamalarda bulunacağım. Arkadaşlar istifaları kendileri verdiler” dedi. ‘Yönetim Kurulunda başka istifa bekliyor musunuz?’ sorusuna ise Başkan Ay, “Evet bir istifa daha bekliyorum” diyerek bu süreçte bir yönetim kurulu üyesinin daha istifasını beklediğini belirtti.

BATALLA YORUMU

Bugün gündeme bomba gibi düşen ve geçtiğimiz gün istifa eden Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Yüksel Çolak’ın Batalla ile ilgili sözlerini talihsizlik olarak niteleyen Ali Ay, “Talihsiz bir açıklama olmuş. Ben Batalla ile görüştüm. Kaptanımızın morali şu anda gayet iyi durumda kendisine ‘Gaziantepspor maçına konsantre olun’ dedim. O maçtan sonra her şey çok daha farklı olacak” dedi.

Ali Ay Bursaspor Pablo Martin Batalla istifa
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Shinji Kagawa Beşiktaş'ta
Shinji Kagawa Beşiktaş'ta
Osmanlı'da yükseliş devri
Osmanlı'da yükseliş devri