Başakşehir'e PFDK'dan ceza yağdı!

Spor Toto Süper Lig'de Rizespor maçı sonrasında gazetecilere saldıran 3 futbolu hakkında karar verildi.Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Medipol Başakşehirli Volkan Babacan'a 1, Ufuk Ceylan ve Yalçın Ayhan'a da 5'er maç men cezası verdi. Emre Belözoğlu'na ise 50 bin TL para cezası verildi.

Başakşehir'e PFDK'dan ceza yağdı!
Başakşehir'e PFDK'dan ceza yağdı! Görkem Çoksezen
Bu içerik 1114 kez okundu.

Süper Lig'de geçtiğimiz hafta Çaykur Rizespor maçı sonrasında gazetecilere saldıran futbolculara verilen cezalar çıklandı. Para cezalarının yanı sıra Volkan Babacan'a 1 maç, Ufuk Ceylan ve Yalçın Ayhan'a ise 5'er maç men cezası uygun görüldü. 

TFF resmi sitesinde kararları şöyle duyurdu:

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Sporcusu EMRE BELÖZOĞLU'nun, 22.04.2017 tarihinde oynanan ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu müsabakasında, sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 50.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Anılan müsabakada MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Sporcusu VOLKAN BABACAN'ın, basın mensubuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) Anılan müsabakada MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Sporcusu UFUK CEYLAN'ın, basın mensubuna yönelik saldırısı nedeniyle takdiren 5 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Anılan müsabakada MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Sporcusu YALÇIN AYHAN'ın, basın mensubuna yönelik saldırısı nedeniyle takdiren 5 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.

Başakşehir Yalçın Ayhan Volkan Babacan Süper Lig cezalar
Sen de Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Shinji Kagawa Beşiktaş'ta
Shinji Kagawa Beşiktaş'ta
Osmanlı'da yükseliş devri
Osmanlı'da yükseliş devri