25 MAYIS 2019 Cumartesi 06:00
Spor Toto 1. Lig
Giriş Tarihi : 08-02-2018 02:12   Güncelleme : 08-02-2018 02:12

Spor Toto 1. Lig'de 22.- 28. hafta programları

Spor Toto 1. Lig'de 22, 23, 24, 25, 26, 27 ve 28. haftada oynanacak maçların programı açıklandı.

Spor Toto 1. Lig'de 22.- 28. hafta programları

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, söz konusu haftalardaki karşılaşmaların programı şöyle: 

22. Hafta: 

16 Şubat Cuma: 

18.00 Altınordu-Samsunspor (Bornova) 
18.00 MKE Ankaragücü-Çaykur Rizespor (Stat daha sonra açıklanacak) 

17 Şubat Cumartesi: 

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Gaziantepspor (Kazım Karabekir) 
13.00 Balıkesirspor Baltok-Elazığspor (Balıkesir Atatürk) 
15.30 Grand Medical Manisaspor-Adanaspor (Manisa 19 Mayıs) 
15.30 Akın Çorap Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)

18 Şubat Pazar: 

13.00 Ümraniyespor-Eskişehirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 
15.30 Gazişehir Gaziantep-İstanbulspor (Gaziantep) 
18.00 Adana Demirspor-Boluspor (5 Ocak Fatih Terim) 

23. Hafta: 

20 Şubat Salı: 

16.00 Samsunspor-MKE Ankaragücü (Stat daha sonra açıklanacak) 
16.00 Çaykur Rizespor-Balıkesirspor Baltok (Çaykur Didi) 
19.00 Gaziantepspor-Altınordu (Gaziantep) 

21 Şubat Çarşamba: 

16.00 Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk) 
16.00 Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep (Stat daha sonra açıklanacak) 
19.00 Elazığspor-Akın Çorap Giresunspor (Elazığ Atatürk) 
19.00 İstanbulspor-Grand Medical Manisaspor (Stat daha sonra açıklanacak)

22 Şubat Perşembe: 

16.00 Boluspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bolu Atatürk) 
19.00 Adanaspor-Adana Demirspor (5 Ocak Fatih Terim) 

24. Hafta: 

24 Şubat Cumartesi: 

15.30 Balıkesirspor Baltok-Samsunspor (Balıkesir Atatürk) 
15.30 MKE Ankaragücü-Gaziantepspor (Stat daha sonra açıklanacak) 

25 Şubat Pazar: 

13.00 Ümraniyespor-Akın Çorap Giresunspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 
13.00 Grand Medical Manisaspor-Eskişehirspor (Manisa 19 Mayıs) 
15.30 Çaykur Rizespor-Elazığspor (Çaykur Didi) 
15.30 Gazişehir Gaziantep-Denizlispor (Gaziantep) 
18.00 Adana Demirspor-İstanbulspor (5 Ocak Fatih Terim) 

26 Şubat Pazartesi: 

18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Kazım Karabeki) 
18.00 Altınordu-Boluspor (Bornova) 

25. Hafta: 

2 Mart Cuma: 

18.00 Akın Çorap Giresunspor-Gazişehir Gaziantep (Giresun Atatürk) 
18.00 Elazığspor-Ümraniyespor (Elazığ Atatürk) 

3 Mart Cumartesi: 

13.00 Gaziantepspor-Balıkesirspor Baltok (Gaziantep) 
13.00 Denizlispor-Grand Medical Manisaspor (Denizli Atatürk) 
15.30 Samsunspor-Çaykur Rizespor (Stat daha sonra açıklanacak) 
15.30 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Stat daha sonra açıklanacak) 

4 Mart Pazar: 

13.00 İstanbulspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Stat daha sonra açıklanacak) 
15.30 Boluspor-MKE Ankaragücü (Bolu Atatürk) 
15.30 Adanaspor-Altınordu (5 Ocak Fatih Terim) 

26. Hafta: 

6 Mart Salı: 

16.00 Grand Medical Manisaspor-Akın Çorap Giresunspor (Manisa 19 Mayıs) 
16.00 Samsunspor-Elazığspor (Stat daha sonra açıklanacak) 
19.00 Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor (Gaziantep) 

7 Mart Çarşamba: 

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Eskişehirspor (Kazım Karabekir) 
16.00 Adana Demirspor-Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim) 
19.00 Çaykur Rizespor-Gaziantepspor (Çaykur Didi) 
19.00 Balıkesirspor Baltok-Boluspor (Balıkesir Atatürk)

8 Mart Perşembe: 

16.00 Altınordu-İstanbulspor (Bornova) 
19.00 MKE Ankaragücü-Adanaspor (Stat daha sonra açıklanacak) 

27. Hafta: 

10 Mart Cumartesi 

15.30 Ümraniyespor-Grand Medical Manisaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 
15.30 Elazığspor-Gazişehir Gaziantep (Elazığ Atatürk) 

11 Mart Pazar: 

13.00 Boluspor-Çaykur Rizespor (Bolu Atatürk) 
13.00 Gaziantepspor-Samsunspor (Gaziantep) 
15.30 Adanaspor-Balıkesirspor Baltok (5 Ocak Fatih Terim) 
15.30 Akın Çorap Giresunspor-Adana Demirspor (Giresun Atatürk) 
18.00 Denizlispor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Denizli Atatürk) 

12 Mart Pazartesi: 

18.00 İstanbulspor-MKE Ankaragücü (Stat daha sonra açıklanacak) 
18.00 Eskişehirspor-Altınordu (Stat daha sonra açıklanacak) 

28. Hafta: 

16 Mart Cuma: 

18.00 Çaykur Rizespor-Adanaspor (Çaykur Didi) 
18.00 Adana Demirspor-Ümraniyespor (5 Ocak Fatih Terim) 

17 Mart Cumartesi: 

13.00 Gaziantepspor-Elazığspor (Gaziantep) 
15.30 Grand Medical Manisaspor-Gazişehir Gaziantep (Manisa 19 Mayıs) 
15.30 Altınordu-Denizlispor (Bornova) 

18 Mart Pazar: 

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Akın Çorap Giresunspor (Kazım Karabekir) 
13.00 Balıkesirspor Baltok-İstanbulspor (Balıkesir Atatürk) 
15.30 Samsunspor- Boluspor (Stat daha sonra açıklanacak) 
18.00 MKE Ankaragücü-Eskişehirspor (Stat daha sonra açıklancak) 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
  •   Takım P O
  • 1 Galatasaray 69 34
  • 2 Medipol Başakşehir 67 34
  • 3 Beşiktaş 65 34
  • 4 Trabzonspor 63 34
  • 5 Yeni Malatyaspor 47 33
  • 6 Antalyaspor 45 33
  • 7 Alanyaspor 44 34
  • 8 Atiker Konyaspor 43 33
  • 9 Fenerbahçe 43 33
  • 10 Çaykur Rizespor 41 34
  • 11 Sivasspor 41 34
  • 12 Kayserispor 41 33
  • 13 MKE Ankaragücü 40 33
  • 14 Kasımpaşa 39 34
  • 15 Göztepe 35 33
  • 16 Bursaspor 34 33
  • 17 BB Erzurumspor 32 33
  • 18 Akhisarspor 26 33
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sporun Manşetleri (10 Ekim 2016 Pazartesi)
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA