DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Gökhan KURDOĞLU
gokhan.kurdoglu@sporhd.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Görkem ÇOKSEZEN
gorkem.coksezen@sporhd.com

Editörler / Editors

Seher Esra KABATAŞ
seher.kabatas@sporhd.com

Sinan SARI
sinan.sari@sporhd.com

Kadir YETİŞ
kadir.yetis@sporhd.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Yakup ÇABUK
yakup.cabuk@sporhd.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Şenol KUNİ

Mali Müşavir / Financial Advisor

Volkan ÖZ
volkan@monoajans.com

Reklam / Advertise

Gökhan KURDOĞLU
gokhan.kurdoglu@sporhd.com

Yazarlarımız / Authors

Ömer ÇELİKBAŞLI
omer.celikbasli@sporhd.com

Eray Emin AYDEMİR
eray.aydemir@sporhd.com

Görkem ÇOKSEZEN
gorkem.coksezen@sporhd.com

Domain Servisi / Domain Services

natro.com 


Sistem Yönetim ve Yazılım


Gazi Soft  Bilişim Hizmetleri 

 

Gizlilik

© Copyrigth 2015 sporhd.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sporhd.com’a aittir. Sporhd.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar sporhd.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the sporhd.com. However, sometimes the sporhd.com uses third parties to process your information. Sporhd.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the SporHD.orgrequires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the sporhd.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the sporhd.com and its services. When you use sporhd.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the sporhd.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler İçin

Firmamıza ait olan www.sporhd.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@sporhd.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sporun Manşetleri (10 Ekim 2016 Pazartesi)
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA