Futbol
Giriş Tarihi : 26-07-2016 11:30   Güncelleme : 26-07-2016 11:30

"Gol kraliçesi" Arzu, yeni sezondan umutlu

Kadınlar 1. Futbol Ligi'nde geçen sezon 16 maçta attığı 23 golle "gol kraliçesi" olmayı başaran Arzu Karabulut, yeni sezonda da Trabzon İdmanocağı'nda forma giymenin mutluluğunu yaşıyor

Kadınlar 1. Futbol Ligi ekiplerinden Trabzon İdmanocağı'nda forma giyen ve geçen sezon 16 maçta attığı 23 golle "gol kraliçesi" olmayı başaran Arzu Karabulut, bu başarısını sürdürmeyi hedefliyor.

Milli sporcu Arzu Karabulut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Trabzon İdmanocağı ile yeniden sezon sonuna kadar anlaştığı için mutlu olduğunu söyledi.

Trabzon İdmanocağı'nın iyi bir kadrosu olduğunu vurgulayan Arzu, "Geçen sezon Trabzon İdmanocağı'nda bireysel olarak çok iyi bir sezon geçirdim. Trabzon'da ve İdmanocağı'nda olmaktan mutluyum." dedi.

Milli sporcu Arzu, takım arkadaşlarıyla da iyi bir ekip olduklarını ifade ederek, "Takım arkadaşlarım beni kısa zamanda aralarına alarak, hep yanımda oldu. Yeni sezonun iyi geçeceğine inanıyorum. Trabzon İdmanocağı'nda bir sezon daha oynayacak olmaktan mutluluk duyuyorum. Geçen sezon gol kraliçesi oldum ve bu sezon onu tekrar kazanmak için mücadele vereceğim. 2015-2016 sezonunda şampiyon olamadık ama bu sene tek hedefim o olacak. Bir an önce ligin başlamasını bekliyorum." diye konuştu.