Galatasaray
Giriş Tarihi : 11-09-2016 04:06   Güncelleme : 11-09-2016 04:06

Umut Bulut: Beni taraftarın önüne attıllar

Umut Bulut, yönetimi hedef aldı: “Galatasaray taraftarını ve camiasını seviyorum. Bir-iki kişiye kırgınım. Beni taraftarın önüne atıp, küçük düşürdüler.”

Umut Bulut: Beni taraftarın önüne attıllar

Kayserispor'daki ilk maçını olaylı bir şekilde ayrıldığı Galatasaray’a karşı oynayan Umut Bulut, sarı-kırmızılıları hedef alan açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’ nin ardından Galatasaray’dan da puan aldıkları için mutlu olduklarını ifade eden Umut şöyle devam etti:

"Galatasaray camiası ve taraftarlarını seviyorum. Sadece 1-2 kişiye kırgınım. Kayseri’den teklif gelince kabul ettim. Beni taraftarın önüne atıp, küçük düşürdüler. Dünyanın transferiniyaptılar sonra bizi paragöz olarak lanse  ettiler. Beni itibarsızlaştırdılar ve taraftarın önüne attılar. Sözleşmenin gerektirdikleri var, sonra Hakan hoca aradı ben de gittim. 4 senede Galatasaray’da 8 kupa kazandım. Onlar neler verdi bilemiyorum. Daha iyi bir şekilde ayrılmak isterdimancak olmadı."

ERKAN KOYUNCU UNUTULMADI

İki sene önce Florya’da görev başında talihsiz bir şekilde hayatını kaybeden meslektaşımız usta foto muhabiri Erkan Koyuncu, unutulmadı. Koyuncu’nun Kayseri’de yaşayan oğlu Selahattin Koyuncu Galatasaray’ın davetlisi olarak Kadir Has Stadı’ndaki 102 numaralı locada müsabakayı izledi.