İspanya Ligi
Giriş Tarihi : 03-03-2017 00:44   Güncelleme : 03-03-2017 01:31

Fernando Torres bilinç kaybı yaşadı!

Fernando Torres, Atletico Madrid - Deportivo mücadelesinde rakibiyle çarpışarak geçici bilinç kaybı yaşadı. Yıldız oyuncuya anında yapılan müdahaleler ise olumlu sonuç verdi. Torres'in bilincinin açıldığı ve beyin travması şüphesiyle müşahede altında tutulacağı belirtildi.

Fernando Torres bilinç kaybı yaşadı!

Atletico Madrid'in yıldız futbolcusu Fernando Torres, tüm futbolseverleri korkuttu. Deportivo ile oynanan maçta hava topuna çıkan rakibi Bergantiños ile çarpışan İspanyol futbolcu bilinci kapalı bir şekilde yere yığıldı.

Sağlık ekipleri hemen olaya müdahale ederken, Torres'in yerde birkaç dakika hareketsiz yattığı görüldü. Oyuncunun takım arkadaşlarından bazıları ağlamaya başladı. Yıldız futbolcu oyundan çıkarken rakip taraftarlarca alkışlandı.

Fernando Torres ambulansla hastaneye kaldırılırken deneyimli santrofa yapılan müdahaleler sonucunda bilincinin yerine geldiği ve Torres'in konuşabildiği ifade edildi. Tecrübeli forvetin beyin travması şüphesiyle hastanede müşahade altında tutulacağı bildirildi. Atletico Madrid ile Deportivo arasında oynanan mücadele ise 1-1 sonuçlandı.

Atletico Madrid'in yıldız futbolcusu Fernando Torres, tüm futbolseverleri korkuttu.

 Deportivo ile oynanan maçta hava topuna çıkan rakibi Bergantinos ile çarpışan İspanyol futbolcu bilinci kapalı bir şekilde yere yığıldı.