THY Avrupa Ligi
Giriş Tarihi : 31-03-2017 22:19   Güncelleme : 31-03-2017 22:19

Galatasaray'dan taraftara Ataman uyarısı

Galatasaray Spor Kulübü, Ergin Ataman'ı protesto eden taraftarlara gözdağı verdi. Bu protestoyu yapanların Galatasaraylı olmadıkları ifade edildi.

Galatasaray'dan taraftara Ataman uyarısı

Galatasaray Kulübü, koç Ergin Ataman'a yapıla protestolara sert karşılık verdi. Bu protestoyu yapanların statlara alınmamasını sağlayacakları ifade edildi. Ataman'ın Galatasaray'ın sembol isimleri arasına girdiği vurgulandı.

İşte o açıklama:

Bugün Abdi İpekçi Arena’da oynanan Galatasaray-Baskonia Vitoria Euroleague karşılaşması öncesinde ve maç sırasında yaşananları, kendine Galatasaraylı diyen hiç kimsenin kabul edebilmesi asla ve asla mümkün değildir.

Galatasaray Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Ergin Ataman, gerek kariyerinde elde ettiği başarılar, gerek Galatasaraylılığı ile bu camianın sembol isimlerindendir.

Bu gerçeği yok sayıp değerli koçumuza, Galatasaray’ı Galatasaray yapan tüm değerlere en ağır hakaretleri savuranların, kendilerini protesto eden aklı selim Galatasaray taraftarına saldıranların bu tribünlerde yeri yoktur.

Yaşanan olayların faillerini belirlenmesi ve bir daha tekrarlanmaması için alınması gereken her türlü tedbirin alınacağından hiç kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın.