Galatasaray
Giriş Tarihi : 30-05-2017 21:21   Güncelleme : 30-05-2017 21:21

Dursun Özbek: Bruma teklifi masada

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Bruma'ya Leipzig tarafından yapılan teklif hakkında konuştu.

Dursun Özbek: Bruma teklifi masada

Bruma'nın Galatasaray'daki geleceğiyle ilgili yöneltilen soruya Başkan Özbek, "Leipzig'den teklif aldığımızı geçen hafta söylemiştim. Leipzig'in Bruma için teklifi masada duruyor ve konu henüz sonuçlanmış değil.. Görüşmeler devam ediyor. Henüz netice alınmadı ve bu nedenle başka bir şey söylemem mümkün değil. Masada bir görüşme var ve tam neticelenmeden bu soruların cevabı ancak Galatasaray'ın elini zayıflatır" yanıtını verdi.

"ÖNÜMÜZDEKİ SENEYE EN İYİ GALATASARAY'I OLUŞTURMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

Gelecek sezon için transfer çalışmaları hakkında da konuşan Dursun Özbek, "Henüz lig bitmedi ve kadromuzdaki oyuncularla ilgili yorum yapmak doğru olmaz. Önümüzdeki sene için eksiklerimizi tespit ettik. Cenk Ergün, hocamız ve araştırma ekibi tespitleri yapıyorlar. Oldukça geniş bir liste hazırladılar. Bütçemize göre bunları ayıklayarak, önümüzdeki seneye en iyi Galatasaray'ı oluşturmak için çalışıyoruz.

Hocanın sunduğu raporun muhtevasında, gelecekler ve gideceklerin hepsi var. Profesyonel takımlarda her sene değişiklikler olur. Senelik performanslar değerlendirilip, eksikler giderilmeye, fazlalıklar da gönderilmeye çalışılıyor" ifadelerini kullandı.

Son olarak Galatasaray Adası'ndaki imara aykırı olduğu belirtilen yapıların yıkımıyla ilgili bir soru üzerine Özbek, şunları söyledi;

"Ada ile ilgili yorumda bulunmak istemiyorum. Yargıda olan bir konu. Üzücü bir olay yaşandı. Olay yargıda olduğu için açıklama yapmak istemiyorum."