Beşiktaş
Giriş Tarihi : 30-05-2017 22:45   Güncelleme : 31-05-2017 02:09

Fikret Orman: Lens bize gelmek istiyor

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe'deki kiralık sözleşmesi sona erecek olan Lens ile ilgilendiklerini ve bu ilginin karşılıklı olduğunu söyledi.

Fikret Orman: Lens bize gelmek istiyor

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Fenerbahçe'ye Lens misillemesi geldi. Zamanında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, "Ricardo Quaresma bize gelmek istiyor" açıklamasına mislleme niteliğinde sözler söyleyen Orman şu ifadeleri kullandı:

"FENERBAHÇE'NİN OYUNCUSU DEĞİL"

Lens ile Dinamo Kiev'e gitmeden zamanında ilgilenmiştik. Fenerbahçe'ye gitmeden önce de görüştük. Çin'den yüksek teklif gelirse çıkış maddesi koymak istedi kabul etmedim. Beşiktaş araç olarak kullanılacak bir kulüp değil. Ben buna müsaade etmem Messi olsa bile. Sonra zaten Fenerbahçe'ye gitti. Son derece kabiliyetli düzgün bir çocuk. Beşiktaş'a gelmek istiyor menajeri böyle söyledi. O arzu ve istek içerisinde. Görüşeceğiz, bakacağız. Ama kesin bir şey yok. Şu anda Fenerbahçe'nin oyuncusu değil."

'AZİZ YILDIRIM KARŞILIĞINI ALIR!'

"Mehmet Ekici transferini engellediğimiz külliyen yalan. Kimse başarısızlığını bize fatura etmesin. Beşiktaş'a kim nasıl davranırsa aynı şekilde karşılığını görür. Ben oyuncularını alırım yedek oturturum diyorsan karşılığını görürsün. Benim oyuncuma ahlaksız teklif yapıldı. Aziz Yıldırım Quaresma'yı çıktı söyledi, belgeyi istedim hani nerde belge. Bu zihniyetle mücadele ederim aynı şekilde karşılığını alır."  

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Jeremain Lens için girişimde bulunduklarını söyledi.