Galatasaray
Giriş Tarihi : 08-09-2017 01:59   Güncelleme : 08-09-2017 01:59

İspanyollar yazdı: Arda Turan 2 yıllığına Galatasaray'da!

Katalan Radyosu, Galatasaray'ın Arda Turan için Barcelona ile 2 yıllık kiralama konusunda anlaştığını yazdı.

İspanyollar yazdı: Arda Turan 2 yıllığına Galatasaray'da!

Arda Turan'ın Galatasaray'a dönüp dönmeyeceği hikayesi neredeyse tüm transfer sezonu hikayesi boyunca sürdü. Yıldız oyuncu birkaç gün önce Barcelona'da kalacağını açıklasa da İspanya'yan son dakika flaş bir bilgi geldi! İşte detaylar...

Katalan radyosu RAC 1, Arda Turan'ın Galatasaray'a 2 yıllık kiralık olarak gelmesi konusunda anlaşmaya varıldığını gece yarısı açıkladı.

Kulübüyle 2020'ye kadar sözleşmesi bulunan 30 yaşındaki futbolcunun önümüzdeki 2 yıl sarı-kırmızılı formayı giyeceği ifade edildi.

CENK ERGÜN BASTIRDI

Milli takımdam mutlu dönen yıldız oyuncu, Galatasaray'a dönmeye sıcak baksa da, sarı-kırmızılı taraftarların sosyal medyadan gelmemesi yönünde yoğun mesajlar göndermesinden etkilenerek, "Barcelona'da kalacağım. Zaten taraftar da beni istemiyor" açıklaması yapmıştı.

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün ise tecrübeli oyuncunun kendisine döneceği yönünde söz verdiğini vurgulayarak, bu transfer için son dakikaya kadar temaslarını sürdürdü. 

Arda Turan meselesindeki muamma, transfer sezonunun biteceği son dakikaya kadar çözülecek gibi durmuyor. Öte yandan İspanya'dan gelen haberler kaptanın yuvaya döneceği yönünde işaretler veriyor.