Galatasaray
Giriş Tarihi : 14-07-2018 23:51   Güncelleme : 14-07-2018 23:51

Uğur Karakullukçu: Yasin Öztekin tehdit etti

Kendisini Beşiktaş'ın istediğini de belirterek yönetime zam resti çeken Yasin Öztekin hakkında twit atan futbol yorumcusu Uğur Karakullukçu, canlı yayında Yasin Öztekin tarafından tehdit edildiğini açıkladı.

Uğur Karakullukçu: Yasin Öztekin tehdit etti

A Spor'da canlı yayında açıklama yapan ünlü yorumcu, Yasin Öztekin'in kendisini telefon ile aradığını ve şu ifadeleri kullandı:

"5 dakika telefonda konuştuk. İlk başta kendisine yönelik 4 senedir eleştiriler getirdiğimi ve bunların yalan yanlış bilgiler içerdiğini söyledi. O gün Türkiye'nin en büyük gazetelerinde manşetti Galatasaray ile Yasin'in girdiği sözleşme pazarlığı. Yanlış bir bilgi söylediğimi düşünüyorsa beni bilgilendirebilirdi. Doğru bilgiyi söylerseniz biz de ona göre konuşuruz. 4 senedir Yasin'in sözleşmesi üzerine veya performansı hakkında yaptığım yorumlar hem de sosyal medyada Yasin üzerine yaptığım yorumlar üzerine aramış. İnsani olarak anlayabilirim herkes numaramı bulabilir, bana telefon edebilir, kibarca derdini anlatabilir. Bu medeni bir şeydir. Bu konuşmanın başka yerlere gitmemesi lazım. Üstü kapalı cümleler kullanmamak lazım. Üstü kapalı cümleler tehdit boyutuna varmaması lazım. "Benim büyük bir ailem var haberin olsun. Sıkıntı yaşarsın" diyerek telefonu kapattı.