Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 29-08-2018 17:01   Güncelleme : 29-08-2018 17:01

Fenerbahçe Harun Tekin ile anlaştı

Bursaspor, milli kaleci Harun Tekin'in transferi konusunda Fenerbahçe ile prensip anlaşmasına vardı.

Fenerbahçe Harun Tekin ile anlaştı

Yeşil-beyazlı takımın 29 yaşındaki kalecisi Harun Tekin, Fenerbahçe'ye transfer oluyor. Bursaspor ile Fenerbahçe Kulübü Harun Tekin konusunda prensipte anlaştı. Milli kalecinin önümüzdeki günlerde Fenerbahçe ile sözleşme imzalaması bekleniyor. 

Yeşil-beyazlı takımda Harun'un ayrılmasının ardından Beşiktaş maçında kaleyi Okan Kocuk, Muhammed Şengezer veya Ataberk Dadakdeniz'den biri koruyacak. 

BAŞKAN ALİ AY DOĞRULADI

Ay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fenerbahçe kulübünün kaleci Harun Tekin'i transfer etmek için kendilerine bir teklifte bulunduğunu kaydetti  Yaptıkları görüşmeler sonucunda Bursaspor'un menfaatleri doğrultusunda bir karar verdiklerini belirten Ay, "Harun Tekin transferi için Fenerbahçe Kulübüyle prensip anlaşmasına vardık." ifadelerini kullandı. Ay, Harun Tekin'in takımdan ayrılmasının ardından kaleyi bu sezon Okan Kocuk ve Muhammed Şengezer ile Ataberk Dadakdeniz'den birinin koruyacağını vurgulayarak, "Birbirinden yetenekli genç ve gelecek vadeden 3 kaleciye sahibiz. Hangisi iyiyse kaleyi o devralacak. Kaleci konusunda bir sıkıntımız yok." diye konuştu. Öte yandan kaleci Harun Tekin'in yarın yeni takımı Fenerbahçe ile sözleşme imzalamasının beklendiği öğrenildi.