Trabzonspor
Giriş Tarihi : 09-10-2018 20:46   Güncelleme : 09-10-2018 20:46

Ahmet Ağaoğlu: "Trabzonspor yarışta olacak"

Ağaoğlu, şansız puanlar kaybetseler de geride kalan 8 haftanın sonunda ligde bulundukları yerin kendisini mutlu ettiğini belirterek, “Zirve yarışında olacağız, kimse şüphe etmesin” dedi.

Ahmet Ağaoğlu:

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, “Şu anda bulunduğumuz yer iyi. Bu takım her zaman o zirve yarışı içinde olacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Şu anda ligde en güçlü kadrolardan birine sahibiz. İlk 8 hafta  çok şanssız puan kayıpları yaşadık. Trabzonspor’un lider olması tabii ki başkan olarak herkesten fazla beni mutlu eder. Ama bulunduğu konum da beni mutlu ediyor.  İnşallah daha da üstüne koyarak gideriz. Çünkü iyi sonuçlar camiayı mutlu edecek. Saha sonuçları önemli” dedi.

2 haftalık milli arada da yönetime durmanın söz konusu olmadığını belirten Ağaoğlu, “Ekonomik olarak, hacizlerle, FIFA, UEFA dosyaları gibi konularla uğraşıyoruz” dedi. Burak Yılmaz’ın geçen günlerde alacakları için TFF’ye başvurmasına da değinen Ağaoğlu , ”Bazı yanlış anlaşılmalar vardı. Basın toplantısında bunları söylemiştim. Onları ortadan kaldırdık, kaldırınca problemler, sorunlar da çözülüyor” dedi.

YENİ TRANSFER SOSA

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ali Ağaoğlu, geçen sezon beklenileni veremeyen Arjantinli yıldız Jose Sosa’yı da övdü. Ağaoğlu, “Sosa’nın  sadece bu hafta attığı gole bakmamak lazım, Sosa’nın 8 haftadır gösterdiği performans ortada. Jose Sosa, bizim yeni transferimiz” şeklinde konuştu.