Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 08-11-2018 00:09   Güncelleme : 08-11-2018 00:09

Yeni hoca milli arada

Fenerbahçe’nin başında geçici olarak bulunan Erwin Koeman, “Benim için önemli olan önümüzdeki iki maç. Kulüp, hoca kararını milli maç arasında verir” dedi.

Yeni hoca milli arada

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erwin Koeman, göreve devam edip etmeyeceği konusundaki soruya “Benim durumum gayet açık, önümüzde iki maç var. Milli maç arasında yönetim karar verecektir. Ben de o kararı bekleyeceğim. Şu an ne olacağını ya da olmayacağını konuşmak önemli değil” dedi.

BELHANDA ÇELİŞKİSİ 

UEFA Avrupa Ligi’nde bugün oynanacak Anderlecht maçı öncesi dün medya karşısına geçen Koeman, Galatasaray derbisindeki olaylardan ötürü mutlu olmadığını belirterek, “Görüntüler yalan söylemez. Anlamadığım durum var. Soldado, Bel handa tarafından saldırıya uğruyor ama Soldado kırmızı, Belhanda sarı görüyor. Yiğithan, Serdar Aziz tarafından itiliyor ve Serdar Aziz yumruk atıyor. Görüntüler yalan söylemez” diye konuştu.

KAFA KAFAYA OLUR

Koeman, Anderlecht’in galibiyet için geldiğini belirterek, “Bu maça dair inancım yüksek ama bunu yarın (bugün) sahada göstermeliyiz” dedi.

Fenerbahçeli Ayew de “Konsantrasyonumuzu son ana kadar üst seviyede tutmamız gerekiyor. Kafa kafaya bir maç olacak. Birkaç aydır buradayım. Bu ligi buraya gelmeden önce de biliyordum” dedi.