Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 29-12-2018 23:45   Güncelleme : 29-12-2018 23:45

Volkan Demirel'e af geliyor

Fenerbahçe’de Yanal, Aatıf ile Dirar’ı devre arası kamp kadrosuna dahil etti. Ozan Tufan’ın büyük ihtimalle Alanyaspor’a kiralanması beklenirken, Volkan Demirel de başkan Ali Koç’tan özür dilerse takıma katılacak.

Volkan Demirel'e af geliyor

Fenerbahçe’de teknik direktör Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda Aatıf ve Dirar affedildi. Yönetim kurulu kararı dün noter yolu ile iki oyuncuya tebliğ edildi. İki oyuncu da 3 Ocak’ta Antalya’da başlayacak kampta takım ile birlikte olacaklar. Yanal iki oyuncu için yeşil ışık yakarken, oyuncuların Dereağzı’ndaki antrenmanlarda iyi çalışmaları ve hazır olmaları bu kararda önemli rol oynadı.

VOLKAN'A KARŞI BİR ÖN YARGIM YOK

Kaleci Volkan Demirel konusunda da Yanal yeşil ışık yaktı. Tecrübeli hoca, Volkan’a ön yargısı olmadığını ve bu oyuncu ile çalışmaya sıcak baktığını belirtti. Volkan Demirel’in başkan Ali Koç ile yaşadıkları nedeniyle tatilden dönüşte özür dilemesi hâlinde affedilmesine kesin gözle bakılıyor. Tecrübeli kaleci 2 gün içinde İstanbul’a dönecek ve bu konuda karar verecek. Ardından takımdaki geleceği de belli olacak.

OZAN TUFAN'A ALANYA YOLU GÖZÜKTÜ

Ozan Tufan konusunda ise kiraya verip, oyuncunun kendisini toparlaması fikri ağırlık kazandı. Genç futbolcuyu Alanyaspor istiyor. Ozan Tufan’ın yarım devre kiralık olarak gideceği yerde görev yapması ve sonrasında takıma geri dönmesinin çok daha olumlu olacağı düşüncesi hakim... Ozan’ın çok büyük bir ihtimalle Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor’a kiralık gitmesi bekleniyor.