Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 31-12-2018 00:02   Güncelleme : 31-12-2018 00:02

Tolgay Arslan Fenerbahçe'yi istiyor

Beşiktaş’ın kadro dışı bırakıp, daha sonra affettiği Tolgay Arslan, alacaklarından vazgeçip bonservisini almak istiyor. F.Bahçe’nin takas önerilerini reddeden siyah beyazlılar ise para için pazarlığa hazır.

Tolgay Arslan Fenerbahçe'yi istiyor

Ara transferde tüm kulüplerde sıcak gelişmeler yaşanırken, Fenerbahçe’nin gündemindeki Beşiktaşlı Tolgay Arslan konusunda henüz net bir adım atılabilmiş değil. Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçe’nin Şener ve Ozan Tufan ile takas tekliflerine olumsuz yaklaşırken, bu transfer için bonservis ücreti almak istiyor. Siyah beyazlılar, bu nedenle daha önce kadro dışı bıraktığı oyuncuyu, geçtiğimiz günlerde yeniden kadroya dahil etti. Beşiktaş’ın ne kadar bonservis ücreti talep ettiği kesinleşmezken, bu konuda kulüpler arasında yapılacak pazarlığın belirleyici olacağı belirtiliyor.

"ANLAYIŞ BEKLİYORUM"

Fenerbahçe cephesi, transferi bu aşamada akışına bırakıp gelişmeleri izlerken, Tolgay’ın kendi istek ve çabasının nasıl sonuç vereceğini bekliyor. Yıldız oyuncu, Beşiktaş yönetimine, kulüpten alacaklarını bırakarak bonservisini almak istediğini iletti ve yanıt bekliyor. Beşiktaş yönetimi, ya bu talebi kabul edecek ya da baştan beri düşündüğü gibi uygun bir bonservis ücreti karşılığında transfere yeşil ışık yakacak. Öte yandan, Tolgay’ın, yakın çevresine transfer konusunda, “Fenerbahçe’ye gitmek istiyorum. Bunu herkes biliyor. Beşiktaş’tan anlayış bekliyorum” dediği öğrenildi.

SERDAR AZİZ BEKLENTİSİ

Hasta olduğu için oynamadığı maçtan 12 saat sonra tatile çıkması nedeniyle Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in hışmına uğrayan ve kendisinden kulüp bulması istenen Serdar Aziz, Fenerbahçe taraftarında ciddi bir beklenti yarattı. Yıldız oyuncunun transferi ile ilgili kulis bilgilerini heyecanla izleyen sarı lacivertliler, teknik direktör Ersun Yanal’ın transfere sıcak baktığını belirtmesiyle iyice beklentiye girdi. F.Bahçe yönetiminin, Serdar’ın Galatasaray’dan ayrılık durumunu netleştirmesini bekle- diği, duruma göre oyuncuyla temas kuracağı öğrenildi.