Trabzonspor
Giriş Tarihi : 31-12-2018 19:06   Güncelleme : 31-12-2018 19:06

Burak Yılmaz imzayı bekliyor! Beşiktaş...

Taraflar bir araya geldi ve Burak Yılmaz’ın Beşiktaş’a gidişi konusundaki son pürüzler giderildi. Transferin yüksek ihtimalle bu hafta duyurulması bekleniyor.

Burak Yılmaz imzayı bekliyor! Beşiktaş...

Burak Yılmaz’ın, Beşiktaşlı olması an meselesi... 2006- 2008 yılları arasında siyah beyazlı formayı giyen 33 yaşındaki forvet, geri dönüyor... Beşiktaş Yönetimi, Burak Yılmaz ve menajeriyle bir araya gelerek transfere noktayı koydu. 

Tecrübeli golcünün, Trabzonspor’dan alacağı ücretin 4’te 3’ünü Kartal ödeyecek. Burak’a da senelik 3 milyon Euro’ya yakın bir ücret verilecek. 

KAMPA KATILACAK

Trabzonspor’da bir süredir kadro dışı olan ve çalışmalarrını tek başına sürdüren Burak Yılmaz’ı bitiren Beşiktaş, oyun- cunun transferine dair açıklamayı da muhtemelen bu hafta gerçekleştirecek. Bu duyurunun ardından, başarılı futbolcunun siyah beyazlı ekibin Antalya kampına katılmak üzere harekete geçeceği ifade edildi.

TRABZONSPOR'DA TRANSFER HAREKATI

Devre arası transfer döneminde eksiklerini gidermeye çalışan Trabzonspor Yönetimi, iç transferde belirlenen oyuncularla yollarını ayırarak buradan transfere kaynak yaratmaya çalışacak.

Bordo mavililer, Onur, Burak, Ibanez, Zeki, Olcay ve Kucka gibi isimlere gelen teklifleri değerlendirmeye alacak. Dış transferde ise, 1461 Trabzon ve altyapıdan A takım için düşünülenisimler hazırda tutulacak. Uygun maliyetli başka oyuncularla gerçekleştirilen görüşmeler olumlu sonuçlanırsa, transferler birkaç güne kadar sonuçlandırılacak.