Galatasaray
Giriş Tarihi : 11-07-2019 23:18

Emre Mor'a büyük tehdit

Galatasaray'ın transfer için anlaşma sağladığı Emre Mor, uyarı mektubu aldı.

Emre Mor'a büyük tehdit

Emre Mor’un anlaşmalı olduğu menajerlik şirketi, Galatasaray ile yapılan transfer görüşmelerinde kendilerinin devre dışı bırakıldığını iddia etti. Şirket, genç yıldıza gönderdiği mektupta, “3 gün içinde bu konuda bize açıklama yapmazsan hukuki yollara başvuracağız” dedi. 

Galatasaray’ın imza aşamasına getirdiği Emre Mor transferinde sürpriz bir gelişme yaşandı... Milli futbolcunun anlaşmalı olduğu menajerlik şirketi, Galatasaray ile yapılan transfer görüşmelerinde kendilerinin devreden çıkarıldığını gerekçe göstererek, Mor’a bir uyarı mektubu gönderdi. Menajerlik şirketinin bağlı olduğu WBD Capital’in CEO’su Erik Fernando Alonso tarafından 9 Temmuz’da Mor’a iletilen mektupta şu ifadeler kullanıldı: “1 Temmuz 2019 tarihinde gönderdiğiniz mesajda kendinize yeni bir kulüp bulmak için sizin adınıza çalışmamızı istediniz. Biz de sizin için pek çok kulüple temasta bulunduk. 

"GALATASARAY BİZİ DEVREDEN ÇIKARDIĞINIZI BİLDİRDİ"

2 Temmuz’da Galatasaray’la iletişime geçtik. 9 Temmuz’da Galatasaray Kulübü, şirketimizi aradan çıkararak kulüple doğrudan görüşmeye çalıştığınız bilgisini bize iletti. İyi niyetle hareket eden bizler, sizin de onayınızı alarak konuyu İspanya’daki hukuk sistemi aracılığıyla çözüme ulaştırmaya çalışacağız. Size bu bildiriyi gönderiyor ve cevap vermeniz için bir şans veriyoruz. Eğer önümüzdeki 3 gün içinde hiçbir yanıt alamazsak hukukçularımızı gerekli adımları atması için harekete geçireceğiz.”