Galatasaray
Giriş Tarihi : 10-08-2019 00:14   Güncelleme : 10-08-2019 00:23

Son dakika: Radamel Falcao Galatasaray'da!

Radamel Falcao, "Kariyerimin bu aşamasında Galatasaray'da forma giymek heyecan verici olurdu. Transfer konusu umarım en kısa sürede çözülecektir" dedi.

Son dakika: Radamel Falcao Galatasaray'da!

Transfer döneminde adı sıkça Galatasaray ile anılan Radamel Falcao, ülkesi Kolombiya'da transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Galatasaray forması giymenin kariyerinin bu döneminde heyecan verici olacağını ifade eden Falcao, "Türkiye'de futbol ilginç bi şekilde yaşanıyor. Durumu değerlendiriyorum, umarım en kısa zamanda transfer çözülecektir. Kariyerimin bu aşamasında Galatasaray'da forma giymek heyecan verici olurdu. Futbol, Türkiye ve Arjantin gibi ülkelerde özel bir şekilde yaşanıyor. Bu da bizi bu spora tutkulu olanlar için motive ediyor. İmzalar atılmadıysa transfer tamamlanmamıştır. Monaco ile idmanlara çıktığım için olayın dışında kalmaya çalıştım. Avrupa'da savaşmak ve üst düzey futbol oynamaya devam etmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

PAZARTESİ GELMESİ BEKLENİYOR

Monaco'ya giden Abdurrahim Albayrak ve menajer Ahmet Bulut'un transferdeki son pürüzleri giderdiği ve yıldız futbolcunun pazartesi günü İstanbul'a gelerek sağlık kontrollerinden geçeceği kaydedildi.