Fenerbahçe
Giriş Tarihi : 07-12-2019 00:56

Vedat Muriqi başka bir seviye

Süper Lig'in 14. haftasında Fenerbahçe, Gençlerbirliği'ni 5-2'lik farklı bir skorla yenmeyi başardı. İşte bu bol gollü maçtan öğrendiğimiz beş gerçek...

Vedat Muriqi başka bir seviye

VEDAT MURIQI FARKI

O, deyim yerindeyse gerçek bir futbol emekçisi. Kazanmaya o kadar aç ve istekli ki onu izlemek ayrı bir keyif. Dün attığı ikinci golde resmen ekmeğini taştan çıkardı. Alkışın en büyüğü ona.

EMRE VE GUSTAVO KEYİF VERİYOR

Emre Belözoğlu ve Luiz Gustavo ikilisi gününde olunca Fenerbahçe’nin futbol kalitesi de artıyor. İki oyuncu dün akşam mükemmel bir uyum içindeydi. Galibiyette onların payı büyüktü.

TARAFTARIN YENİ AŞKI VERDİ

Kim ne derse desin futbolseverlerin genç yeteneklere özel bir sevgisi var. Dün akşam tüm stadın Ferdi Kadıoğlu tezahüratlarıyla yeri göğü inletmesi bile bunun en somut örneğiydi.

VAR'SIN OLMASIN YETER

Türkiye’de VAR sistemi polemikleri bitmek bilmiyor. İngiltere Premier Ligi’nde VAR kullanımındaki ve hızı ve kaliteyi gördükten sonra diyebilecek tek şey; VAR’sın olmasın.

SADIK ÇİFTPINAR SINAVI GEÇTİ

Zanka’dan formayı nihayet kapan Sadık Çiftpınar, karşılaşma boyunca çabukluğu, mücadele hırsı ve yerinde müdahaleleri ile olumlu not aldı. Bundan sonra formayı kolay kolay bırakmaz.