Fenerbahçe
Giriş Tarihi : 22-12-2019 21:31

Max Kruse: Penaltı olduğunu fark etmedim bile

Fenerbahçe'nin 3-1'lik Beşiktaş galibiyetine bir penaltı golüyle katkı veren Max Kruse, bu tip maçları kazanmanın çok önemli olduğunu dile getirdi.

Max Kruse: Penaltı olduğunu fark etmedim bile

Maç sonunda Fenerbahçe'nin resmi televizyonu FB TV'ye konuk olan Alman futbolcu, Derbiyi kazandığımış için çok mutluyuz. Bizi miçin çok öenmliydi. Geçen hafta Sivas'a kaybettik. Daha çok beklentimiz vardı. Beşiktaş'a karşı elimizden geleni yapmak istiyorduk. En iyi maçımız değildi ama çok savaştık kazanmak için ve o yüzden galip geldik." diye konuştu.

Max Kruse sözlerine şöyle devam etti:

"İLK YARIYI ZİRVEDE KAPATMAK İSTİYORUZ"

Galibiyeti soyunma odasında kutladık. Daha çok uzun yolumuz var. İstediğimiz yerde değiliz ikinci yarı çalışmalarımıza daha iyi yerlere gelmek için devam edeceğiz.

Penaltı olduğunun farkında değildim. Penaltı kazandığımız için mutluyum tabii. Hiç penaltı kaçırmadım ve golü attığım için mutluyum. 

Ligi kazanmak istiyorsak bu tip maçları kazanmak çok önemli. Kendimizi bu maçta kanıtladık. İlk yarıyı takım için taraftarlar için zirvede kapatmak istiyoruz. 

7 haftalık sakatlıktan sonra tabii normal şekilde dönemiyorsunuz. Takıma dönmek için sıkı çalıştım. Önümüzdeki haftadan sonra kısa bir aramız var hem ben hem de takım için kendimizi geliştirmek açısından iyi olacak.