Boks
Giriş Tarihi : 07-05-2020 23:39   Güncelleme : 07-05-2020 23:39

Mike Tyson ringlere dönüyor!

Efsane boksör Mike Tyson, flaş bir şekilde ringlere dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada idman görüntüleri dolaşan demir yumruk lakaplı eski boksörün bir hayır maçı için hazırlandığı ortaya çıktı. 

Mike Tyson ringlere dönüyor!

Mike Tyson, son dönemlerde ağırsıklette adından epey söz ettiren Tyson Fury'nin babası John Fury ile karşı karşıya gelecek. Tyson son maçını 2006 yılında Corey Sanders ile yapmıştı.

Michael Benson'un yayınladığı videoda baba Fury, Mike Tyson ile dövüşeceğini ve hayatta kalma şansının yüzde 50 olduğunu söyledi. Tyson'un dövüşmeye değer bir şampiyon olduğunu vurgulayan baba Fury, "Biliyorum ki Tyson beş dakikada bir benim çocukların adını zikrediyor. İşte buradayım. John Fury kimseden saklanmaz. Mikte Tyson! Mike Tyson ile dövüşeceğim. Bunu inkar etmeyeceğim. Bir dövüş esnasında hayatım son bulacak" diye konuştu.

Öte yandan tek maç yapması düşünülen efsanevi boksör için Bare Knuckle Fighting Championships Başkanı David Feldman'ın Tyson'a dönüş için 20 milyon dolar önerdiği ifade edildi. 

Antrenör Rafael Cordeiro ile çalışmalara başlayan ABD'li efsanenin önümüzdeki periyotta ringlerde görünmesi şaşırtıcı olmayacak.