Galatasaray
Giriş Tarihi : 27-07-2020 18:09   Güncelleme : 27-07-2020 18:09

Galatasaray'ın yeni forma göğüs sponsoru SIXT Rent A Car

Galatasaray Spor Kulübü, Terra Pizza ile olan göğüs sponsorluğu anlaşmasının sona ermesinin ardından SIXT Rent a Car ile anlaşma sağladı.

Galatasaray'ın yeni forma göğüs sponsoru SIXT Rent A Car

Sarı-kırmızılı kulüp ile SIXT Rent A Car arasında yapılan anlaşmanın 2 yıllık olduğu ifade edildi. 

Öte yandan daha önce forma kol sponsoru olan Magdeburger Sigorta ile de yapılan 2 yıllık yeni anlaşma gereği, bu markanın ismi forma sırtında yer alacak. 

Bu sponsorluk anlaşmasının opsiyonlarla birlikte kulübe 60 milyon TL'lik bir gelir getireceği kaydedildi. 

SIXT Hakkında

Araç kiralama sektörünün önde gelen uluslararası firmalarından biri olan SIXT, 1912’de Almanya’nın Münih kentinde kurulmuştur. Dünyadaki ilk ve en etkili uluslararası araç kiralama şirketlerinden biri olan 100 yılı aşkın süredir lider bir araç kiralama şirketi olarak güvenilir bir ün kazanan SIXT Rent A Car, 100’den fazla ülkede 2.200’den fazla kiralama ofisi ile faaliyet göstermektedir. 

Dünyanın en büyük premium araç filosuna sahip SIXT filosu günümüzde yaklaşık 250.000 adet araçtan oluşmaktadır. SIXT Rent A Car ofisleri, dünya çapındaki büyük şehir merkezleri, havaalanları ve oteller gibi kolay ulaşılabilen noktalarda yer almaktadır. 

Türkiye’de 23 kiralama ofisi bulunan SIXT Türkiye, zengin araç çeşitliliği ile günlük araç kiralama, kısa ve uzun dönemli kurumsal araç kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Magdeburger Sigorta Hakkında

1844 yılında Almanya’nın Magdeburg kentinde kurulan Magdeburger Sigorta, kurulduğu dönemden itibaren dünyanın sayılı sigorta şirketleri arasına girmiştir. 

Magdeburger Sigorta, 2018 yılından bu yana sigortacılık sektöründe; yetkin kadrosu, güçlü acentelik ağı, yenilikçi ve güvenilir hizmetleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.